
V pondělí 1. června jsme nemohli sedět v lavici. Rozhodli jsme se zorganizovat Den dětí pro mrňousky ze školky. Naplánovali jsme si 8 stanovišť se sportovními aktivitami, aby se prckům hezky po obídku chrupkalo. Myslíme si, že se celá akce povedla. Zklamalo nás jen počasí, proto jsme se přesunuli dovnitř. Venku by to bylo určitě zábavnější a zajímavější. V závěru dne děti dostaly malou sladkou odměnu a vrátily se do školky. Děkujeme paní učitelkám z MŠ a ZŠ za pomoc a budeme se těšit zase další rok. Osmáci.



• Zápis dětí do 1. ročníku pro školní rok 2025/2026 proběhne 24. 4. 2025 od 17.00 v budově školy.


