HOKEJOVÉ UTKÁNÍ : Odveta se učitelům vydařila

UČITELÉ vs ŽÁCI 6 : 5

V úterý 20.2. se konala odveta hokejového zápasu mezi učiteli a žáky. Učitelé nechtěli opakovat tragický výkon z prosince a udělali zásadní změnu v brance. Na důležitý post angažovali z řad žáků Adama Kavu ze 7. třídy. To se ukázalo jako rozhodující prvek pro konečný výsledek. Utkání se netradičně hrálo na dva poločasy. V první polovině se skóre přelévalo na jednu či druhou stranu. Učitelé šli rychle do vedení, ale žáci brzy skóre otočili.

Po polovině zápasu ale svítil na ukazateli nerozhodný stav 3 : 3. Druhou půlku začali učitelé velkým náporem a rychle se ujali vedení. Žáci kontrovali velkými šancemi, ale brankář Adam Kava vše zlikvidoval a položil základ úspěchu učitelů. Další atak pedagogů byl pro žáky „smrtící“. Dva rychlé góly učitelů znamenaly vedení 6 : 3. Žákům svitla naděje po nedisciplinovanosti učitelů a po zbytečných faulech Hauznera a Hacka následovala trestná střílení. Martin Čikoš bezpečně proměnil obě a dotáhl žáky na jednobrankovou ztrátu 6 : 5. Žáci zapnuli přídavné motory a mačkali učitele jako citróny. Poslední minuty na ledě bojovaly učitelky jako lvice a podařilo se jim vedení ubránit. Emoce radosti mohly vytrysknout a učitelé se radovali z výhry. Odveta se zdařila.

Děkujeme všem zúčastněným za podporu dobré věci a těšíme se na další společné akce.

Branky učitelů: Honza Jech 4, Petr Touriš 2
Branky žáků: Martin Čikoš 3, Michal Smoleňák 1 a Barča Řípová po 1
Rozhodčí: Kuba Čikoš, Jirka Kolankiewicz (žáci 5.A)