Stříbrný pohár stále patří učitelům

Ten, kdo si myslel, že prasklé potrubí v naší milované škole zruší zápas žáků proti učitelům nebo učitelů proti žákům (berte to jak chcete), byl na velkém omylu. Zápas se jen přesunul, a tím tak ještě více prohloubil tu touhu vyhrát. Získat stříbrný pohár a nést titul vítězů. Proto jsme se všichni sešli 4. 1. 2018 na nablýskaném a precizně narolbovaném ledě, kdy ani jeden tým nehodlal prohrát.Ačkoli bylo od začátku jasné, kdo vyhraje (žáci), přišlo se na nás podívat obrovské množství fanoušků. Bylo vyprodáno.

Ochranka od sebe musela ne jednou oddělovat fanoušky z řad učitelů a žáků. Rivalita vládla jak na ledě, tak na tribuně. Jenže žákům se nějak nedařilo. I když se na straně žáků objevily známé hokejové tváře, gól se jim podařilo zasadit do brány pouze jednou. Zato byl opravdu povedený.

Hráč s číslem žlutý dres Dominik Patka bodoval, a tak snížil skóre na 2:1 pro učitele. Tento Dominikův hrdinský čin se jim moc nelíbil, a proto nám do brány poslali další nemilosrdný gól. Zápas tedy skončil 3:1 pro učitele. To tým žáků nesl velmi špatně. Dlouho jsme dumali, co bylo příčinou naší prohry. A potom nám to došlo. Jak sami moderátoři v komerční přestávce zmiňovali, počasí bylo chladné. Ze severu se k nám přihnal vítr, o kterém je známo, že je krutý. No, a to by mohl být konec tohoto článku. Děkuji našim věrným fanouškům, moderátorům, rozhodčímu, v neposlední řadě bych měla zmínit i tým žáků a hlavně učitelům, kteří se nám postavili a v rámci možností hráli férově (pane brankáři… :D). Byl to super zápas a samozřejmě počítejte s odvetou.

Žáci: Loskot ml. (brankář), Štofčo, Moucha j.h., Kava (kapitán), Coubal, Riedl j.h., Lexová, Bártlová, Bujná, Dalihodová, Kurendová j.h., Kurenda, Ašenbrener, Bujný, Patka

Učitelé:
 Mareš (brankář), Hacko, Skála, Loskot st. j.h., Hauzner (kapitán), Plechata, Černohlávková, Vaněčková, Slezáčková, Pavlátová, Strnadová, Němec

Rozhodčí: 
Bürgermeister

Branky: Patka – Hacko, Hauzner, Loskot st.

Vyloučení: Kurendová, Coubal – Slezáčková, Pavlátová

Zranění: Skála (třísla)

Napsat komentář