Šachisté válí: Adam Hrubec vítězem v Litoměřicích, Marek Šíp třetí!

Naši mladí šachisté z 1. stupně jsou na vítězné vlně. V sobotu skvěle zahráli na turnaji Grand Prix v Litoměřicích. V kategorii mladších žáků hrálo 71 borců z Ústeckého, Libereckého a Karlovarského kraje, nechyběli ani hosté z Německa. Adam Hrubec získal 6, 5 bodu ze 7 a vystoupil na stupeň nejvyšší, je to jeho životní úspěch. Marek Šíp prohrál právě jen s Adamem a zbývajících šest soupeřů porazil, získal bronzovou medaili.

Výsledky dalších Povrláků: Matěj Hladík 21. místo, Petr Kolouch 28. místo, Samuel Kubín 32. místo, Nikola Hampl 33. místo, Kryštof Provazník 37. místo, Marcel Marek 40. místo, Mikuláš Novotný 66. místo. V kategorii starších žáků měl Dan Oláh těžké soupeře, 3 body jsou dobrým výsledkem. Medailistům gratulujeme, skvěle reprezentovali naši školu. Další turnaj nás čeká za tři týdny v Klášterci nad Ohří.