Rozloučení s žáky 9. třídy

Už jsme velcí, jdeme dál, loučíme se, odcházíme a tímto vám všem děkujeme. Ještě pár slov než vyletíme z hnízda.

Natka Šusterová : Tak asi nevím jak začít. Otázka zněla, názor na tuto školu a vlastně nějaké rozloučení. Já bych řekla, že všem učitelům a asistentům na této škole děkuji. Tato škola je dle mého výjimečná. Většina učitelů žáka pochopí, je s nimi zábava. Hodiny nejsou tak nudné a vše je prostě příjemné. Takže co si vlastně odnáším z této školy? Tak jak se chováš ty k někomu, tak se on bude chovat k tobě. Všem z této školy děkuji za trpělivost se mnou. Budu na vás ráda vzpomínat a ráda se vracet na prohození pár slov.

Dan Oláh : Bylo to dobrý. Naučil jsem se to, co budu potřebovat do budoucna.

Denis Ašenbrener : Základka pro mě bude jedna velká vzpomínka.

Eda Bureš : Chtěl bych moc poděkovat všem učitelům a asistentce Páje za všechnu zábavu, za výlety, které jsem s vámi prožil. Za to, jak jste nás připravili na další cestu, která nás čeká. Moc mi to tu bude chybět.

Filip Bareš : Na tuto školu se mi zkazily pohled poslední 2 roky.

Filip Mixa : Ve škole mě to bavilo. Líbí se mi tady ten kamarádský přístup, protože v jiných školách jsem to nezažil. Nejvíce mi budou chybět učitelé, hlavně asistentka Pája, protože mi nejvíce pomohla a pomáhá dodnes. Já si myslím, že škola je tady nejlepší, ve které jsem byl. Samozřejmě tady byly lepší a horší chvíle. Dobré zážitky a horší zážitky. A to je celé mé vyjádření. Takže tuto školu bych určitě doporučil.

Samuel Kirš : Děkuji učitelům a asistence Páje za pomoc, líbilo se mi tu.

Adam Salač : Prvních pět let na této škole bylo nejlepších.

Ondřej Höfner : Na učitele budu vzpomínat v dobrém, ale na žáky ve zlém.

Tereza Balažová : Chtěla bych poděkovat všem učitelům, kteří mě na této škole učili. Zároveň i naší třídě za všechny zážitky.

Matyáš Differenz : Já bych chtěl určitě poděkovat našemu třídnímu učiteli Jakubovi Hackovi, že to s námi nevzdal a dal nám šanci. Budu na školu vzpomínat jak v dobrém, tak ve zlém.

Lukáš Bujný : Chtěl bych poděkovat všem učitelům za to, co mě naučili.

Daniela Cabajová : Chtěla bych poděkovat všem zaměstnancům školy, jak se k nám v uplynulých devíti letech chovali. Sice byli často i otravní, ale určitě mě naučili základy, které budu na střední škole potřebovat.

Jaroslav Vodvářka : Kdyby tato škola byla hotel, měla by jednu a půl hvězdy.

Sabina Budínká : Chtěla bych poděkovat všem učitelům a asistentům, taky spolužákům za devět let na této škole. Učitelé mě toho dost naučili a na střední školu odcházím s klidem, že něco umím.

Alžběta Siručková : Na jednu stranu jsem ráda, že tu nezůstanu o rok déle, ale na druhou stranu mi bude chybět ten náš kolektiv, i když nejsme nějak chytří nebo hezcí, tak stejně jsme nějak vycházeli.

Pavlína Schmidtová : Jelikož jsem na této škole pouze 2 roky, které jsem především strávila na distanční výuce, nemohu toho moc říct. Každopádně určitě budu vzpomínat na výjezdy. Budou mi chybět i někteří žáci a učitelé. Budu vzpomínat v dobrém i zlém.

Milan Böhm : Líbil se mi pozitivní a vstřícný přístup učitelů a tímto bych jim chtěl poděkovat. Také bych rád poděkoval svým spolužákům za společných devět let.

Adam Hrubec : Děkuji všem učitelům za nezapomenutelných devět let.