Hokejové utkání – učitelé vs. žáci

V úterý 18. února 2020 se konalo poslední hokejové utkání letošních deváťáků a této sezóny. Hrálo se od 13:40. Doufali jsme, že bude krásné počasí, jako když jsme na zimní stadion přicházeli. Po příchodu všech hráčů začalo pršet. To nám ale nezabránilo hrát. I když na ledě bylo vcelku dost vody. Kdo spadl, měl smůlu a hrál s mokrými kalhotami. Ovšem nejvíce padalo pohlaví ženské. Kluci a učitelé se toho nebáli a jezdili jako o závod. A skoro ani nepadali.

 

Skóre bylo vždy nějak vyrovnané. O zapisování gólů se staral Radek Dvořák. DJ byl Ríša Jozífek a celé to komentoval Jiří Zápotocký. V bráně byl v době hry mužského a ženského týmu David Loskot (žáci) a Štěpán Hauzner (učitelé). Vyloučení byli učitelé: Skála a pan asistent Plechata. Ze žáků pak Štofčo.

Učitelský tým byl se střílením gólů v rovnováze, zatímco v týmu žákovském střílel a trefil nejvíce branek Jára Vodvářka. Celý zápas skončil remízou. Konaly se tedy nájezdy. Ty byly vcelku napínavé. Rozhodující gól ale byl od Natálie Musilové. Tím se ukončil celý zápas a vítězi byli žáci. Sláva vítězům, čest poraženým. Snad pohár udrží i další generace žáků.

Sestava žáků: Lukáš Coubal, Jaroslav Zápotocký, Jaroslav Vodvářka, Denis Ašenbrener, Karel Kurenda, David Loskot ml., Jiří Štofčo (j. h.), Mariana Redžalari, Dana Vávrová, Natálie Musilová, Kristýna Dlouhá, Alžběta Siručková, Nicol Hacková

Sestava učitelů: Věrka Slezáčková, Dita Popelková, Míša Randáková, Anička Černohlávková, Markéta Strnadová, Kája Suková, Míla Jaklová (j. h.), Štěpán Hauzner, Jakub Hacko, Tomáš Skála, Míra Plechata, Milda Mareš

Rozhodčí: David Loskot st.