Okresní přebor škol v orientačním běhu

Ve středu jsme vyrazili do Proboštova na přebor teplického okresu v orienťáku. Jelikož jsme z jiného okresu, startovali jsme mimo soutěž. Závodu se zúčastnilo 172 závodníků v různých kategoriích. My jsme běželi v kategorii DH7 – mladší a DH9 – starší. Byla to pro nás výborná příprava. Odjeli jsme ve složení Kikina Glosová, Kůra Kurenda, Matěj Karvánek, Mája Vlčková, Naty Bujná, Ondra Jeníček a Matěj Hnízdil. Počasí nám moc nepřálo. Stupnice ukazovala 4 °C a začalo intenzivně pršet. První vyrazila na trať Naty v 10:11, poslední Matěj K. v 11:16. Čekali nás různě dlouhé tratě. Mladší 2300m a starší 2900m – míněno vzdušnou čarou. A jak bychom se umístili? Přikládáme výsledkovou listinu. Najdete nás vždy na konci a je nutné porovnat s ostatními. Abyste měli méně práce, uvádím: H7 – 3. místo Matěj K., 11. Kůra, D7 – Kikina disk – zapomněla na jednu kontrolu, ale čas byl dobrý :-), D9 – 4. místo Mája, 5. Naty, H9 – 1. místo Matěj H., 7. Ondra. Super výsledek. Děkuji vám všem a těším se na příští středu, kdy nás čeká tentokráte přebor ústeckého okresu. Doufám, že s námi pojedou i jiní běžci. Kompletní výsledky – zde, mapa – zde.