My děti ze stanice ZOO

Žáci našich nejvyšších ročníků navštívili Činoherní studio v Ústí nad Labem. A ono znovu nezklamalo! Představení „My děti ze stanice ZOO“ nás všechny dostalo. Příběh drogově závislých byl skvělými hereckými výkony vyobrazen bez příkras, tak jaký opravdu je, drsný a nekompromisní. Reakce žáků čtěte dále.

9. třída

Představení v Činoherním studiu s názvem „My děti ze stanice Zoo“ bylo skvělé. Čekala jsem představení plné nudných a pro mě nezajímavých věcí. Byla jsem příjemně překvapena ztvárněním dialogů mezi herci. Nebáli se projevit emoce a myslím, že si to užívali stejně jako my v hledišti. Doufám, že budu mít příležitost vidět toto úžasné představení znovu. Všem vřele doporučuji!“ Jechová P.

Včerejší představení mě nadchlo. Bylo hezky zpracované a vyprávěné. Rád bych to představení viděl znovu a znovu.“ Krejčí T.

Představení bylo zajímavé, dlouhé a mělo hodně postav.“ Karlík L.

Musím říct, že to bylo opravdu skvělé a byl v tom humor, to se mi líbilo. Myslela jsem si, že tam nebudou mluvit sprostě, ale strašně jsem se spletla. Opravdu moc se mi to líbilo. Herci vydali skvělé výkony.“ Müllerová N.

Představení se mi hrozně líbilo.“ Přibyl V.

Představení se mi moc líbilo. Dokonce jsem se do toho příběhu během představení dokázal vžít.“ Kubín D.

Od představení jsem měl velmi malé očekávání, ale nakonec to bylo jedno z nejlepších představení, které jsem kdy viděl.“ Fanta E.

Představení bylo poučné i zábavné. Nebyla chvíle, kdy bych si řekla, že je to nudné. Herecké výkony byly úžasné. Líbilo se mi, jak komunikovali s publikem. Rozhodně bych na to šla někdy znovu. Úžasný zážitek!“ Hrubcová M.

Představení bylo velmi zajímavé a akční. Herci používali výroky, které užíváme i my, takže fakt super. Celé to bylo podané vtipnější formou.“ Jech M.

Představení (My děti ze stanice ZOO) se mi hodně líbilo. Bylo to podáno jak vtipnou, tak i poučnou formou. Klidně bych na to šla ještě jednou.“ Kopřivová K.

8.třída

Mně se to líbilo opravdu hodně. Sice jsem neviděla film, ani jsem nečetla knihu, takže to nemohu porovnat, ale i tak si myslím, že to měli zpracované velmi dobře.“
Netoličková M.

Představení bylo povedené, herci hráli skvěle. Nejvíce se mi líbil herecký výkon Bernda a Axela.“ Bláha J.

Mně se líbilo vše. Dokonce jsme počítal i kolikrát bylo řečeno slovo vole – 170x.
Redžalari B.

Představení se mi moc líbilo. Bylo to velmi dobře znázorněné. Hodně mě překvapila jejich mluva při představení, občas se mi to zdálo až moc. Mluvili víc sprostě, než jsem čekal. Za mě se mi nejvíce líbil herecký výkon Bernda a Babsi. Vystoupení bylo super!
Coubal L.

Představení se mi líbilo. Bylo to vtipné. Rád bych na to šel někdy znovu.“ Jozífek R.

Bylo to docela dobré a taky mě to dost vyděsilo. Možná bych na to šla i znovu.“
Musilová N.

Představení bylo zábavné, dobré kulisy, přiblíženo našemu věku, vše pěkně udělané a někdy vtipně podané. Ale občas jsem jim nerozuměl.“ Dvořák R.

Velmi se mi líbilo, jelikož je to aktuální téma a zároveň skutečná událost. Bylo to skvěle zpracované.“ Kreibich T.

Líbilo se mi, že nás herci zapojovali do té hry. Byla tam sranda a představení bylo originální.“
Taufner V.

Představení bylo zajímavě udělané. Překvapilo mě, že v průběhu normálně kouřili. Řekl bych, že to bylo i dost poučné.“ Loskot D.

Představení bylo vtipné a poučné, někdy i strašidelné. Nikdo nerušil, byla dobrá akustika. Velice se mi to líbilo, a i jsem se dost zasmála.“ Redžalari M.