Pohár z hokejového zápasu mají učitelé

V úterý 17. prosince 2019 se konalo každoroční hokejové utkání učitelů proti žákům. Dívky proti ženám, chlapci proti mužům. Hrajícími hosty byla Karča Kurendová, která hrála za učitelský tým a bývalý žák této školy – Jiří Václav Štofčo hrál za žáky. V žákovské brance chytal Jára Vodvářka a za učitele pan školník. Ze začátku to bylo vcelku napínavé, jelikož se chlapci snažili trefit branku, ale nevyšlo to. Nejvíce branek střelila sestava žen a dívek. Měly to lehčí, jelikož měly v brankách pouze kužely, které nahrazovaly brankaře. Ale co si budeme, muži přeci jen hrají ten hokej lépe než ženy, takže by nikdo z dívčího ani ženského týmu nedal gól. Také by se to neobešlo bez pádů a zranění. Celý zápas byl vyrovnaný. Ke konci už bylo jasné, že naše žákovské přání získat pohár se nevyplnilo, a tak si ho učitelský tým vybojoval pro sebe. Za mě byl zápas povedený. Ovšem abych to nesoudila jen já, zeptala jsem se na názor i několika hráčů ze strany žáků, tak učitelů.

ŽÁCI

Mary Rredžalari: Hokej jsem si velice užila, jenom bych změnila pár věcí. Myslím si, že si to užili i učitelé. A příště vyhrajeme!

Kiki Glosová: Zápas byl vyrovnaný, ale bohužel vyhráli učitelé. Už se těším na odvetu a určitě to vyhrajeme.

Luky Coubal: Zápas jsem si užil, bylo to fajn, ale na odvetu vyhrajeme. Toť můj pocit.

Ríša Jozífek: Bylo to dobrý, vyrovnaný zápas.

David Loskot: Zápas byl velice vyrovnaný až na zkušenosti brankářů. Týmy na obou stranách byly sehrané. Ale na góly měli více štěstí učitelé. Věřím, že příští zápas bude o dost napínavější.

UČITELÉ

Věra Slezáčková: Hra mi přišla vyrovnaná, ale zdálo se mi, že jsem tam byla jako kužel, který všichni objíždí, protože než bych někam dojela, tak je puk pryč.

Štěpán Hauzner: Zápas se mi líbil,ale nejvíce postoj a hra hráčů a hráček. O hudbu a komentování bylo postaráno. Více štěstí jsme tedy měli my, jako učitelé. Těším se na odvetu.

Tomáš Skála: Líbila se mi hra.

Jakub Hacko: Byla to bomba.