Činoherní studio – 6. třída – Čarodějův učeň

Naše třída se v pondělí 14. 1. 2019 zúčastnila činoherního představení v Ústí nad Labem. Ve škole si nás v 8:15 vyzvedla paní učitelka Strnadová a šla s námi na nádraží. Tam jsme si koupili lístky a nastoupili do vlaku. Když jsme vystoupili, tak nás cestou do Činoherního studia přepadl veliký vichr. Ve studiu jsme si odložili bundy a čekali jsme ve společenské místnosti. Později přišly i ostatní školy. Když jsme čekali než začne vystoupení, tak z místnosti pro herce vystoupil známý herec Tomáš Měcháček (můžete ho znát např. ze seriálu Modrý kód). Potom jsme šli i s ostatními do činoherního sálu, kde se odehrávalo představení. Usadili jsme se do 3. řady a za pár minut to začalo.

Vystoupení trvalo 75 minut. Někteří hosté se chovali opravdu neslušně, kazili představení mluvením, používáním mobilních telefonů a kopáním ostatním do židlí, všimli si toho dokonce i herci. Jinak bylo představení opravdu moc povedené. Děkujeme všem hercům za krásný zážitek.

V obsazení herců byli: Jan Jankovský, Lukáš Černoch, Václav Hanzl, Adam Ernest, Yehor Kondratyuk, Kryštof Rímský, Matúš Bukovčan, Jan Plouhar, Tomáš Měcháček, Václav Liška, Jaroslav Achab Haidler, Anna Kratochvílová, Martin Bílský.

 

Klára Čejková a Kristýna Dlouhá

Reakce spolužáků:

Činohra jménem Čarodějův učeň, Natálie Rychecká

Tímto bych chtěla poděkovat všem hercům z Činoherního studia v Ústí nad Labem za jejich snahu a úsilí při vystoupení Čarodějův učeň, které se jim úspěšně povedlo. Mně osobně se nejvíce líbila herečka Anna Kratochvílová, jediná ženská role.
Anna Krunčíková

Moc se mi to líbilo, hlavně můj oblíbený herec Tomáš Měcháček.
David Porožňák

Děkuji za představení, líbilo se mi to, ale mohlo by to být trochu delší. Doufám, že budete takové představení dělat i nadále.
Samuel Janich

Moc mě to nebavilo. Ale byli tam moc dobří herci, zahráli to dobře.
Samuel Kubín

Moc mě to nebavilo, není to můj žánr. Únavné. Ale herecké výkony byly dobré.
Jan Kučera