Bramborový Mc Donalds!

V pravém aprílovém počasí se ve čtvrtek 26.4. konal další turnaj McDonalds Cup v minikopané. O poháry bojovalo celkem 16 družstev ve čtyřech skupinách. Los přisoudil soupeře ze ZŠ Palachova, ZŠ Neštěmická a ZŠ Hluboká. Náš tým prošel skupinou bravurně a obsadil první místo. To kluky posunulo přímo do čtvrtfinále proti ZŠ Stříbrnická. Ve výborném utkání se dlouho nikdo ze střelců nemohl prosadit. Pět minut před koncem jsme se prosadili po perfektně zahraném přímém kopu Filipa Svobody.

Výhru 1 : 0 a postup do semifinále už si kluci nenechali vzít. V semifinále proti ZŠ Rabasova (pozdější vítězové turnaje) už našim hráčům docházely síly a na soupeře nestačili. Prohra 0 : 3 znamenala souboj o třetí místo se ZŠ Anežky České. V posledním utkání Povrláci vydolovali poslední zbytky sil a bojovali jako lvi. Bohužel neproměnili vyložené šance a přišel trest v podobě dvou slepených branek v naší síti. Závěrečný tlak už přinesl pouze snížení na konečných 1 : 2. K medaili bylo blízko a ta bramborová kluky mrzí. Kluci předvedli velmi dobré výkony a je vidět dobrá práce s mládeží ve fotbalovém klubu v Povrlech. Díky moc žákům za reprezentaci školy a rodičům za zajištění dopravy na turnaj.

Naše družstvo reprezentovali: brankář Honza Kučera (nejlepší hráč družstva), Filip Svoboda, Samuel Kubín, Nikola Hampl, Lukáš Vodvářka, Tomáš Marek, Vašek Černý, Kuba Bělkovský, Petr Kolouch a Tomáš Jelen.