Florbalový zápas žáci proti učitelům

Ve čtvrtek 25. října se pořádal florbalový zápas žáci vs učitelé. Letos s nápadem hrát zápas přišli žáci z 8. třídy. Kapitánem žákovského týmu byl Lukáš Coubal a učitelským kapitánem Markét Strnadová. Za žáky hrál: Saly, Bareš, Přibyl, Kubín, Kubín, Kučera, Hampl, Coubal, Jozífek, Kurenda, Karvánek, brankář byl Ašenbrener a za učitele: Hauzner, Hacko, Skála, Mareš, Slezáčková, Dobošová, Černohlávková, Žáčková, Plechata a Kovář. Zápas začal a hned v prvních 20 sekundách dal gól Ríša Jozífek. Za učitele dal v první třetině dva góly pan učitel Hacko. Následovala asi desetiminutová pauza a začala se hrát druhá třetina …

Ve druhé třetině se učitelům nezdařil ani jeden gól. První gól dal David Loskot, další Vojta Přibyl a poslední gól v druhé třetině dal Dominik Kubín. Vždy, když chtěl dát pan učitel Hacko gól minulo to jen o pár centimetrů branku žáků. Takže skórovali pouze žáci. Opět byla krátká přestávka. Zatím vedli žáci o jeden gól. Začala poslední třetina a všichni se najednou velmi snažili. V poslední třetině dali za žáky gól Lukáš Coubal a Ríša Jozífek a za učitele pan školník Mareš, pan asistent Plechata a zakončil to posledním gólem v poslední třetině pan učitel Hacko. Zápas skončil 7:5 s výhrou žáků. Na konci měl pan učitel Hauzner, jako každý rok závěrečnou řeč, kde předával pohár Lukášovi Coubalovi, kapitánovi žákovskému družstvu. Na zápas se přišlo podívat mnoho dětí z prvního stupně a i pár žáků z druhého stupně. Byl to skvělý zápas.