Olympijský den 2016

Ve středu 22. 6. 2016 se naše škola zapojila do oslav Mezinárodního olympijského dne. V rámci oslav žáci vytvořili obrázky v okolí školy. Malby obsahovaly olympijskou tématiku a prohlédnout si je můžete i na webových stránkách školy. Dalším a hlavním bodem programu byl Olympijský běh. Startovalo se na místním fotbalovém hřišti a cíl byl v areálu školy. Nejen samotná trať, ale i slunečné a teplé počasí, dali pořádně zabrat všem běžcům. Účastníci ctili známé Coubertinovské heslo: „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se“. Přesto bylo možné na trati vidět úžasné výkony a nespočet „férových“ běžeckých soubojů.

Zvítězili všichni, kteří úspěšně doběhli. V cíli každý obdržel pamětní diplom a sportovní náramek. Atmosféra byla skvělá a bavili se všichni. Díky moc žákům, pedagogům za účast a pomoc při organizaci dobré věci. Výsledky skupin zde.