Marcel Marek na domácí půdě bronzový!

V sobotu 12. 10. to v naší jídelně hučelo jako v úle. Aby také ne, když na šachový turnaj dorazilo úctyhodných 80 hráčů z Ústeckého a Libereckého kraje z celkem 13 oddílů. Nechyběli mezi nimi ani reprezentanti České republiky. V kategorii starších žáků nás reprezentovali Niky Hampl a Péťa Kolouch, kteří ovšem dopoledne absolvovali fotbalový zápas na místním pažitu a tak sehráli jen 4 partie. Což na přední umístění nestačilo, ale zahráli si dobře. V mladších žácích páťák Marcel Marek prohrál jen jednu ze 7 partií a vystoupil na stupeň vítězů, skončil na 3. místě. Jeho spolužák Štěpán Šíma vyhrál 3 partie a 4 prohrál. Dík patří obecnímu úřadu a naší škole za podporu tohoto klání. Těšíme se na příští ročník.